« AED bij HVV»

Gepubliceerd op 19-09-2017

AED bij HVV

N.a.v. de trieste gebeurtenis bij een speler van Helmondia, die na een hartinfarct tijdens een voetbalwedstrijd is overleden, krijgen wij vragen hoe te handelen als dit op ons sportpark zou gebeuren.
Wij hebben al jaren een AED, die wij destijds van de Club van 50 hebben gekregen. Een aantal mensen binnen onze vereniging hebben toen ook uitleg gekregen hoe je zo'n AED moet gebruiken wanneer dit ooit nodig is. Gelukkig hebben we deze nog niet te hoeven gebruiken en controleren dan ook periodiek deze AED zodat, als het nodig is, deze ook werkt.
We kunnen nooit genoeg mensen binnen onze club hebben die weten hoe ze moeten handelen als dit ooit nodig zou zijn. Daarom willen we graag de mogelijkheid aan een ieder bieden dit nogmaals uit te laten leggen.
Wij vragen daarom ook om dit even te laten weten als er interesse is om hieraan deel te nemen. We zullen dit dan organiseren op ons sportpark.